Brl^Zone Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Brl^Zone Community

Brl^Zone Server SA:MP - 85.120.173.38:7777
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere lider F.B.I

In jos 
AutorMesaj
Buf1




Mesaje : 4
Data de înscriere : 10/09/2010

Cerere lider F.B.I Empty
MesajSubiect: Cerere lider F.B.I   Cerere lider F.B.I Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 3:31 am

Model de cerere :

Nick: Buf1

Level: 3, momentan

Factiunea dorita: F.B.I

Cat Timp Joci Pe Srv Daca Ai Lider: O sa joc 10-12 ore.

Ai mai fost Leader?: Sigur!

Motiv: Voi avea grija sa recrutez membrii activi , respectuosi ,care nu injura,nu fac Db, Dm...si altele..si daca fac vreauna din astea, vor fi sanctionati Pe masura! Voi face antrenamente saptamanale oentru Rank up , si zilnice pentru experienta ! Voi avea grija ca membrii sa invete tot ce este mai bun de la mine si eu de la ei! Vom fi o factiune unita si Puternica! Voi avea grija ca aceasta factiune sa fie cea mai respecatat si cea mai ingrijita de pe server! Voi fia ctiv toata ziua pe forum cat si in joc ! Ma voi ocupa de aceasta factiune si o voi duce la cel mai inalt nivel! Sper Sa fiu acceptat ! Multumesc!

Am vazut ca, exista un lider F.B.I , eu nu prea l-am vazut activ, deoarece vreau sa iau aceasta factiune.

Sus In jos
 
Cerere lider F.B.I
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Federal Bureau Of Investigation - Aplicatii
» Aplicatii National Guard
» Aplicatii CoRLeoNe
» Cerere F.B.I
» Cerere Leader :

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Brl^Zone Community :: Servere Brl^Zone :: Server SA:MP Brl^Zone RolePlay :: Lideri-
Mergi direct la: